Anasayfa » Diyanet Duyurular » Müftü atama ve nakil listesi

Müftü atama ve nakil listesi

Diyanet İşleri Başkanlığı İl Müftü Yardımcılığı ve İlçe Müftüleri atamasını gerçekleştirdi.

Diyanet İşleri Başkanlığı Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği gereği Başkanlıkça yer değişikliği uygun görülen ve atama sonuçları gerçekleşen müftülerin isim listesi.

S.NO ADI SOYADI ATANDIĞI YER
1 Abdullah Erçin Ordu İl Kumru İlçesine
2 Abdullah Karaca Kırşehir İli Akpınar İlçesine
3 Abdullah ÖZMEN Yozgat İli Akdağmadeni İlçesine
4 Abdullah Rençber Kahramanmaraş İli Türkoğlu İlçesine
5 Abdullah Söylemez Sinop İl Müftü Yardımcılığı’na
6 Abdussamet Pat Hatay İli Altınözü İlçesine
7 Abdusselam Aydın Erzurum İli Horasan İlçesine
8 Adem Ayrancı Amasya İli Gümüşhacıköy İlçesine
9 Adem CANTÜRK CAN Konya İli Ahırlı İlçesine
10 Adem Oyan Eskişehir İli Günyüzü İlçesine
11 Ahmet BULUT Elazığ İli Kovancılar İlçesine
12 Ahmet Demirel Denizli İli Çardak İlçesine
13 Ahmet Kuru Ordu İli Çamaş İlçesine
14 Ahmet Tepe Ordu İli Kabataş İlçesine
15 Alaaddin Tosun İzmir İli Güzelbahçe İlçesine
16 Ali Fuat Baycan Artvin İli Hopa İlçesine
17 Arif Yeşiloğlu Bursa İli Kestel İlçesine
18 Aydın BOSTANCI Zonguldak İli Kilimli İlçesine
19 Bekir Engin Bolu İli Dörtdivan İlçesine
20 Cemil Alıcı Kastamonu İli Devrekani İlçesine
21 Dr. Cemil Liv Ankara İli Haymana İlçesine
22 Emir Veran Çankırı İli Eldivan İlçesine
23 Emrah Kandemir Yozgat İli Sarıkaya ilçesine
24 Ergün Çelik Kars İl Müftü Yardımcılığı’na
25 Eyüp Orhan Bolu İl Müftü Yardımcılığı’na
26 Fahri Başar Burdur İli Gölhisar İlçesine
27 Fatih Tavlaşoğlu Denizli İli Güney İlçesine
28 Hakan Türe İzmir İli Torbalı İlçesine
29 Halil Kara İzmir İli Çeşme İlçesine
30 Hamdi Uzunharman Fethiye İlçesine
31 Harun Aydoğdu Bilecik İli Gölpazarı İlçesine
32 Hasan BAŞKIRIK Balıkesir İl Müftü Yardımcılığı’na
33 Hasan Canlı Denizli İli Kale İlçesine
34 Hasan Çelik Bingöl İl Müftü Yardımcılığı’na
35 Hasan Kırkan İzmir İli Selçuk İlçesine
36 Hasan Mert Isparta İli Gönen İlçesine
37 Hasan NACAR Konya İli Cihanbeyli  İlçesine
38 Haydar Hüyük Tekirdağ İli Hayrabolu İlçesine
39 Hayrettin Tanrıverdi Tokat İli Artova İlçesine
40 Hüseyin Baş İstanbul İli Pendik İlçesine
41 İbrahim Çayır Eskişehir İl Müftü Yardımcılığı’na
42 İbrahim Keser Antalya İli Serik İlçesine
43 İhsan Öz Giresun İli Görele İlçesine
44 İzzet Kendir Sivas İli Ulaş İlçesine
45 Kamil Tuncel Sinop İli Erfelek İlçesine
46 Kuddusi Doğan Çankırı İli Şabanözü İlçesine
47 Lütfu İmamoğlu Bursa İli Osmangazi İlçesine
48 Mahmut Taşyapan Kayseri İli Bünyan İlçesine
49 Mehmet Akpınar Konya İli Karatay İlçesine
50 Mehmet Ali Bal Çanakkale İl Müftü Yardımcılığı’na
51 Mehmet Ceyhan Manisa İli Sarıgöl İlçesine
52 Mehmet CEYLAN Antalya İli Aksu İlçesine
53 Mehmet Cingöz Mersin İli Toroslar İlçesine
54 Mehmet Çınar Hatay İli Arsuz İlçesine
55 Mehmet Deniz Manisa İli Kırkağaç İlçesine
56 Mehmet Göktaş Bursa İli Gürsu İlçesine
57 Mehmet İzci Kayseri İl Müftü Yardımcılığı’na
58 Mehmet Muslu İstanbul İli Beylikdüzü İlçesine
59 Mehmet Yıldırım Balıkesir İli İvrindi İlçesine
60 Mikail Özkan Trabzon İli Araklı İlçesine
61 Muharrem İslamoğlu Bilecik İli Söğüt İlçesine
62 Mustafa Akdağ Balıkesir İli Manyas İlçesine
63 Mustafa Arslan Kayseri İli Sarıoğlan İlçesine
64 Mustafa Atilla Antalya İli Manavgat İlçesine
65 Mustafa Kaya Şanlıurfa İli Birecik İlçesine
66 Mustafa Mesten İstanbul İli Eyüp İlçesine
67 Mustafa Şimşek Antalya İl Müftü Yardımcılığı’na
68 Mustafa Türken Ordu İli İkizce İlçesine
69 Mükerrem Cüre Yalova İli Çiftlikkòy İlçesine
70 Necati Gündoğdu Osmaniye İli Kadirli İlçesine
71 Nedim ERKAL Sakarya İli Söğütlü İlçesine
72 Nurullah Sadık İzmir İli Kemalpaşa İlçesine
73 Osman Ayas Ordu İli Altınordu İlçesine
74 Osman Bayram Latifoğlu Tabzon İli Şalpazarı İlçesine
75 Osman ŞEN İstanbul İli Gaziosmanpaşa İlçesine
76 Ömer MERCAN Erzurum İli Köprüköy İlçesine
77 Remzi Karadoğan Kütahya İli Banaz İlçesine
78 Rıfat ÇEVİK Adıyaman İli Kahta İlçesine
79 Selami Aydın Sakarya İl Kaynarca İlçesine
80 Süleyman Yavuz Kahramanmaraş İl Müftü Yardımcılığı’na
81 Şevket Karaca Konya İli Sarayönü İlçesine
82 Şükrü Safa Antalya İli Demre İlçesine
83 Talat İlbahar Nevşehir İli Gülşehri İlçesine
84 Tayyip Koçeri Sivas İli Şarkışla İlçesine
85 Üzeyir Yavaş Bursa İli İznik İlçesine
86 Yahya Polat Kayseri İli Melikgazi İlçesine

NOT: GÜNCELLEMELER ALFABETİK SIRALAMAYA GÖRE DEVAM EDİYOR SON SIRAYA EKLENMİYOR.

GÜNCELLLEMELER DEVAM EDECEK..

Bu da ilginizi çekebilir

Vaiz olarak atanmaya hak kazananların tercih işlemleri…

Diyanet İşleri Başkanlığı 2017 Yılında İhtisas Kurslarından Mezun Olup Vaiz Olarak Atanmaya Hak Kazananların tercih …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir